Головна сторінка
 

03115, м. Київ-115
вул. Відпочинку, 9 А
(м. "Святошин")

Телефон 452-34-01
Факс 424-23-39
Бухгалтерія 450-66-59

Е-mail: 10cc@ua.fm

Головна сторінка

                         

 

 

10 Хіммотологічний Центр Міністерства оборони України (далі – Центр) – є спеціалізованою установою, яка забезпечує єдину політику у сфері застосування та якості пально-мастильних матеріалів та спеціальних рідин (далі – ПММ) та здійснює проведення досліджень/випробувань характеристик/параметрів ПММ і контроль якості ПММ, які закуповуються, використовуються та зберігаються у Збройних Силах України.

Центр підпорядкований Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України (далі – Департамент).

Центр у своїй діяльності керується положеннями Конституції та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами і директивами Міністра оборони України, керівними документами  заступника Міністра оборони України, наказами директора Департаменту, наказами Мінекономрозвитку України, рішеннями Національного агенства з акредитації України, а також Положенням про 10 Хіммотологічний Центр Міністерства оборони України .

         Пріоритетним напрямком повсякденної діяльності Центру є високопрофесійне виконання лабораторних досліджень/випробувань параметрів/характеристик ПММ, які закуповуються для Збройних Сил України.

         Центр зареєстрований як суб’єкт  господарювання з дозволеними видами господарської діяльності: технічні випробування та дослідження (код 71.20); надання інших комерційних послуг не віднесених до інших угрупувань (код 82.99). 

Центр має акредитований Випробувальний центр «10 Хіммотологічний Центр» та акредитований Орган з сертифікації «10 Хіммотологічний Центр» Міноборони України. Орган з сертифікації призначений та уповноважений в Державні системі сертифікації.

Всі види робіт, що виконує Центр у сферах сертифікації і лабораторних випробувань є його науково-технічною продукцією.

Центр має необхідні матеріально-технічні ресурси, сучасне обладнання й устаткування, апаратну базу для проведення випробувань ПММ, компетентний висококваліфікований персонал, власний актуалізований фонд нормативних документів, обладнані приміщення та багаторічний досвід виконання завдань за призначенням.

                            

                               ОСНОВНІ  ВИДИ ПОСЛУГ :

1.    Сертифікація нафтопродуктів у наданій сфері.

2.    Оцінка відповідності нафтопродуктів вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних  палив у системі сертифікації «10 ХЦ».

3. Випробування паливно-мастильних матеріалів з видачею паспорта якості /термін виконання - до 2-ох діб.

4.    Професійний відбір проб/зразків нафтопродуктів.

5.    Надання консультацій щодо застосування паливо-мастильних матеріалів та рекомендацій з якості та ефективного використання присадок до ПММ.

6.    Проведення навчання та стажування фахівців з ПММ .

 

Всі послуги надаються на договірних засадах.

                         ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА !

 

Наша адреса: 03115, м. Київ - 115, вул. Відпочинку, 9 А

Телефон 452-34-01,  факс 424-23-39,  бухгалтерія 450-66-59,  е-mail 10cc@ua.fm

 

   
 
 
 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
 
 
 
 
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов