Випробувальний центр
 

03115, м. Київ-115
вул. Відпочинку, 9 А
(м. "Святошин")

Телефон 452-34-01
Факс 424-23-39
Бухгалтерія 450-66-59

Е-mail: 10cc@ua.fm

Випробувальний центр / Заява про політику в сфері якості

ЗАЯВА  ПРО  ПОЛІТИКУ  У  СФЕРІ  ЯКОСТІ  ВЦ  “10 ХЦ”

 

Випробувальний центр “10 Хіммотологічний центр” (далі - ВЦ “10 ХЦ”) зобов’язується забезпечити якісне, об’єктивне та неупереджене виконання встановлених політик та процедур.

Політики в сфері якості ВЦ “10 ХЦ” є задоволення потреб зацікавлених заявників у проведенні та одержані об’єктивних результатів випробувань, вимогам національних і міжнародних стандартів щодо продукції, а також у досягненні і підтримці високого організаційного та кваліфікаційного рівня діяльності, що відповідає вимогам і очікуванням клієнтів у частині його компетентності і незалежності.

Керівництво ВЦ зобов’язується дотримуватися сталої професійної практики і підтримувати високу якість випробування під час обслуговування замовників.

Основними цілями діяльності ВЦ “10 ХЦ” є:

- створення власної ефективної системи якості ВЦ “10 ХЦ”, яка забезпечує підтримку та удосконалення проведення випробувань;

- проведення випробувань: вуглеводневої сировини (нафта, газовий конденсат та ін.) та нафтопродуктів (палива: бензини автомобільні, авіаційні, моторні сумішеві, альтернативні моторні палива і компоненти моторних палив; паливо дизельне, дизельне моторне і компоненти дизельного палива; котельні палива, палива для реактивних двигунів і газотурбінних установок; оливи та присадки; мастила пластичні; технічні рідини) за показниками якості та безпеки;

- якісне і професійне виконання робіт персоналом ВЦ “10 ХЦ” завдяки постійному підвищенню кваліфікації та вдосконалення практичних навиків;

- формування високого професійного іміджу ВЦ “10 ХЦ”, як центру чесного, незалежного і компетентного;

- визначення думок і очікувань заявників щодо проведення випробувань та цінової політики.

Впровадження політики в сфері якості, її розуміння і реалізація здійснюється адміністративним керівництвом ВЦ “10 ХЦ” через наявну організаційну структуру, розподіл відповідальності і повноважень, систему підготовки кваліфікованого персоналу, нормативну документацію з якості, технічні ресурси, контроль за виконанням робіт.

Керівництво 10 ХЦ МОУ зобов’язується: не втручатися в поточні справи ВЦ “10 ХЦ”, але спрямовувати його діяльність таким чином, щоб не ставити під загрозу довіру до результатів випробувань; вживати адекватних заходів для забезпечення співробітників ВЦ “10 ХЦ” від будь-якого невиправданого, внутрішнього і зовнішнього, комерційного, фінансового або іншого тиску.

Знання, компетентність, реалізація вимог Політики у сфері якості, положень Настанови з якості ВЦ «10 ХЦ» і процедур є обов’язком кожного працівника ВЦ “10 ХЦ”.

Наш успіх забезпечує постійне вдосконалення.

 Ми поважаємо та готові розглянути кожне зауваження та пропозицію замовника чи співробітника ВЦ “10 ХЦ”. Керівництво Центру зобов’язується діяти згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025, на відповідність якому акредитовано Центр.

 

Керівник випробувального центру «10 Хіммотологічний центр»                                                            О.Л. ОСЛОПОВ

 
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов